Domů

Přihlášení

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Návštěva Havlíčkůva Brodu

O tomto víkendu jsme se rozhodli navštívit s lumpíkem Viefíkem naše rodiče a další příbuzné v Havlíčkově Brodě. Cestu tam jsme zvládli uplně bez problémů, pouze s jednou zastávkou u Velkého Meziříčí. Zjistili jsme, že naprosto zbytečně, protože Viefík nejevil žádné čůrací zájmy. Tak aspoň páníčci koupili nějaké malé poživatiny v naprosto neznámé restauraci, co si říká McDonalds.

Po příjezdu jsme jako první navštívili rodiče paničky. Tam alespoň z jedné strany se dostalo pejskovi vřelého přivítání. Z maminčiny strany moc ne, ale to se dalo tak nějak čekat.

Poté jsme vyjeli směrem k pánečkovým rodičům, kde měli z čertíka moc velkou radost. Největší určitě osmiletý kříženec zlatého retrievera a kokršpaněla jménem Beník. Jen co si vyjasnili majetnické poměry několika uzlíků a kostiček, utvořili smečku. Beníkovi ani nevadilo, když mu Viefíček jedl a pil z jeho mističek.

Noc proběhla bez problémů. Stejně byla únava velká, takže na žádné lumpárny ani nebyla energie.

Sobota byla pro čertíka snad nejnáročnější. Navštívili jsme všechny možné příbuzné. Počínaje pánečkovými prarodiči a prarodiči paničky, konče bratříkem paničky, familierně též zvaným Čumák :-)

Galerie Zonerama