Domů

Přihlášení

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Výlet do Moravského krasu

Byl prodloužený víkend, navíc páni meteorologové předpovídali krásné počasí, tak jsme se rozhodli opět si vyzkoušet stanování v přírodě i s pejskem. Jako destinaci pro stanování byla vybrána obec Sloup, ale co čert nechtěl, kemp byl beznadějně obsazený. Vydali jsme se tedy dle instrukcí do nedalekého kempu Baldovec. Druhý pokus už byl naštěstí úspěšný, takže jsme v Baldovci rozložili naší jurtu.

Vzhledem k tomu, že pejsek byl ještě před naší cestou na cvičáku, byl unavený a tím pádem moc hodný. Cesta proběhla naprosto bezproblémově a stejně tak následná noc. Ráno jsme časně vstali a vypravili se zpět do Sloupu. Autíčko tam bylo ponecháno svému osudu a my vyrazili směr Macocha. Tam byl odloven poklad a taktéž jsme se občerstvili. Z Macochy jsme šli na zříceninu hradu Blansek. Zde byl odloven další, tentokrát náročnější, poklad. Pejsek Vifík i my už začali býti unavení a tak jsme vykročili zpět k autíčku.

Celkově jsme ušli krásných 15 kilometrů v hezkém prostředí a nakonec ani lidí přehnaně moc nebylo, jelikož ti využívali především lanovky a podobných zařízení pro lenochy :-)

Galerie Zonerama