Domů

Přihlášení

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Mostkovice 11.-12.9.2010

Tohoto slunného byť krapet chladného dne jsme se rozhodli, že by Vief měl okusit se řádně vystavovat a nechat ho zkontrolovat, že má vše co má správný pes mít. Příjezd byl bezproblémový a i když jsme neměli zamluvenou chatku, dostali jsme klíčky hned od té první. V chatce byly 3 postele a tak dostal Vifík své čestné lóže na jedné z nich.

Výstava se konala hned v sobotu. Měli jsme těžkou konkurenci. 1, slovy jednoho, soupeře. Toho samozřejmě Vifík hravě převálcoval a dostal hodnocení Velmi nadějný 1. Nicméně byli jsme ujištěni, že kdyby paní rozhodčí nechtěla, tak nám tohle hodnocení nedá. No tak jako tak, pejsek dostal pěknou medaili :-)

V neděli ubylo starších pejsků a nastoupila mladá a nadějná generace. Konal se totiž svod. V něm byl Vifík uznán jako pěkný pejsek se šířeji nesenými uchy a to bylo vše. Kód A1I1K1W1.

Nemohu nezmínit, že jsme se setkali téměř s celým dašickým sourozenectvem včetně Vesny až z daleké Itálie. Fotka níže bude vypovídající dostatečně. Nutno dodat, že Vifík se nám zdál ze všech sourozenců nejpohodovější a nejklidnější.

Výstava i svod tím byly u konce. Akce se nám moc líbila a pejsek si kromě medaile dovezl i pytel granulí.

Vsichni

Vief

brachove

Galerie Zonerama