Domů

Přihlášení

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

LVT Jitřenka 2011

Jak jsem již psala jednou, s Viefem jsme se počátkem jara začali věnovat agility. Protože nás to oba baví čím dál tím víc, plán na část prázdnin byl jasný. Výcvikový tábor. Vybrali jsme si čistě agilitní, pod vedením Martiny Konečné a Martina Nehyby.

Tábor se konal v pěkném prostředí kempu Jitřenka nedaleko města Žirovnice. Kolem lesy a hned dva rybníky, takže o výplň programu mezi tréninky bylo postaráno.

V kempu se nachází pěkný plac, kam se nám vešly hned dva parkury. Tréninky tak mohly probíhat naráz. Vždy jeden ráno (buď před snídani od půl sedmé, nebo po snídani od půl deváté) a jeden večer (od pěti nebo od sedmi), jeden s Martinou, jeden s Martinem, jeden jumping, jedno agility. Zamotané? Ani ne, rozpisy nám orientaci velice ulehčovaly :)

Po prvním dnu jsme byli rozděleni do 4 skupinek, my s Viefem spadali jak jinak než do začátečníků. Tam se nás sešlo 5, takže jsme si pekně zaběhali.

Vifík byl z tábora nadšen, však co si přát víc než plavání v rybníce a běhání po lese s psími kamarády? Pokud je to navíc zpestřeno výcvikem, tak už nic.

I já se vracela plná dojmů, krom podnětných tréninků se nás tam sešla prima parta. Všechny doufáme, že se příští rok opět na nějakém táboře potkáme.

Pár krátkých videí. Bohužel žádné z jumpingu, ten na nás vyšel vždy ráno a to naše dvorní kameramanka ještě spala.

http://www.youtube.com/watch?v=KNo20Ox007c 

http://www.youtube.com/watch?v=VddLgno0NyY 

http://www.youtube.com/watch?v=37AE08FyTH0 

http://www.youtube.com/watch?v=TfqE_GLN5kk 

 A také nějaké fotky:

 

Galerie Zonerama