Domů

Přihlášení

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Bonitace Soběšín 13.8.

A je to doma. Vief je od soboty oficiálně chovný pes. Kód dostal A5 (velikost +2cm), D1 (čenichová partie delší), I1 (nasazení a nesení uší - šířeji nesené), K2 (barva očí středně hnědá), P3 (záď spáditější), W2 (pigment znaků - středně syté znaky). Povahová část bonitace byla samé krásné nuly, ale tam jsme ani žádné potíže u našeho pohodáře nečekali. A to i přesto, že aportek panička hodila do ostružiní.

Takže pokud by snad někdy do budoucna byl zájem o případného tátu Viefa, lze jen podotknout, že jde o pejska, co si od dětí nechá líbit v podstatě cokoli, dospělé poslouchá, s ostatními psy nemá problém a je velice učenlivý. To snad brzo dokáže i jako budoucí agility závodník ;-)

 #

Děkujeme za blahopřání.

Děkujeme za blahopřání. Nejnapínavější pro nás samozřejmě bylo měření výšky. Ale zadařilo se. Vief se na návštěvu nevěsty už moc těší :)

 
 #

Moc gratulujeme k úspěšnému

Moc gratulujeme k úspěšnému absolvování bonitaceSmile. Příští rok aspoň s jednou přijedeme na námluvy. Letos se to nějak minulo - Fleur je už v očekávání a Ellie právě začala hárat...

 

Galerie Zonerama